Новини

Спостерігайте за нашими останніми новинами.

Одноразовий біопосуд Vegware: разом до «Зеленого» майбутнього!

Одноразовий біопосуд Vegware: разом до «Зеленого» майбутнього!
Компанія Naturpack є офіційним дилером в Україні відомого виробника екологічно чистого, компостованого посуду та пакування — Vegware.
Компанія Vegware вважається кращим виробником екологічно чистого пакування з 2006 року. Вся продукція виготовлена з рослин та є 100% компостованою, відома в багатьох країнах завдяки своїй якості та функціональності.
Все пакування виготовляють на заводах з використанням відновлюваних, низьковуглецевих або перероблених матеріалів.
Vegware співпрацює з найбільшими світовими кейтеринговими компаніями. Еко пакування компанії обирають корпоративні клієнти, урядові, академічні та заклади охорони здоров’я, підприємства роздрібної торгівлі та організатори заходів. Ви знайдете продукцію Vegware в кав’ярнях та ресторанах по всьому світу. 
Успіх нашої діяльності обумовлений високими стандартами якості, інноваціями і динамічним розвитком. Від конкурентів нашу продукцію відрізняє незмінно висока якість, сучасний дизайн і найголовніше — екологічність кожного виробу.
Команда Naturpack завдяки екологічній продукції Vegware прагне зменшити споживання пластику одноразового використання в Україні, зробити екологічне одноразове пакування доступним для українського споживача і сприяти збереженню екології.