Інформація

Компостований означає, що продукт може розкластись без залишку за менш ніж 12 тижнів, при промисловому компостуванні разом з харчовими відходами.

Промислове компостування створює ідеальний баланс мікробів, вологи і тепла. Тому замість того, щоб спалювати, або захоронювати на звалищах, Ваше "сміття" у вигляді пакування з залишками їжі може створити багатий поживними речовинами компост, який стане добривом для рослин.

Компостоване одноразове пакування призначено для переробки при промисловому компостуванні разом з харчовими відходами. Це означає, що не потрібно сортувати пакування після споживання їжі, а компостований стакан, кришка, коробка, ніж і серветка можна відправляти в один контейнер без необхідності очищення упаковки від залишків їжі.

Додатковим бонусом є те, що коли продукти харчування та компостоване пакування потрапляють в один сміттєвий бак, інші сміттєві баки стають чистішими і їх вміст легше переробити.

Щоб процес компостування дійсно відбувся, компостована упаковка має знаходитись в сприятливих для цього умовах. Промислове компостування створює ідеальний баланс мікробів, вологи і тепла, завдяки чому компостоване пакування розкладається разом з органічними відходами.

Компостування в домашніх умовах відрізняэться від промислового компостування і залежить від навичок господаря, тому ми не робимо ніяких заяв щодо цього приводу, проте були проведені успішні випробування при "гарячому" домашньому компостуванні.

Ви використовуєте пакувальні матеріали на рослинній основі - це простий спосіб знизити викиди вуглецю і вести більш екологічний спосіб життя.

Земля має обмежені ресурси. Одноразові вироби використовуються протягом такого короткого проміжку часу, що є сенс переходу на поновлювані матеріали. Пластикові вироби використовувати в тих випадках, де їх важко замінити та можна використовувати багаторазово.

Поєднання пластику й картону в упаковці для продукції в закладах громадського харчування створює величезні проблеми з утилізацією, про що свідчать недавні дебати щодо утилізації стаканчиків з-під кави. Забруднення їжею чи напоями є неминучим, тому в результаті використовують спалювання або захоронення відходів.

Для одноразового пакування, призначеного для доставки їжі, має сенс використання матеріалів, які можуть бути перероблені разом з залишками їжі. В компостованому одноразовому пакуванні залишки їжі не є забрудненням, - навпаки, це важливий інгредієнт в процесі компостування.

Відмінність полягає у швидкості розкладання. Термін "біорозкладаний" нічого не говорить про часові масштаби (деревина є біорозкладаною, та дерев’яний будинок може стояти впродовж поколінь).

Компостований означає, що матеріал може розкластися без залишку за менш ніж 12 тижнів при промисловому компостуванні. Переконайтесь, чи Ваш постачальник одноразового посуду має сертифікат компостованих матеріалів - саме він є гарантієюекологычного пакування. Компанія Vegware володіє сертифікатами на компостовані матеріали.

Всім подобається вираз "повторна переробка", та насправді звичайна упаковка яка невідсортована й забруднена продуктами харчування не може бути перероблена.

Взяті окремо картон або папір можуть бути перероблені, всі ми про це знаємо. Так само можуть бути перероблені пластикові пляшки від води або металеві банки від напоїв. Але одноразове пакування для їжі після використання являють собою суміш картону та пластику, забрудненими залишками їжі. Така комбінація створює величезні проблеми з утилізацією, тому в результаті такі відходи захоронюють на звалищах або спалюють.

В компостованому одноразовому пакуванні залишки їжі не є забрудненням, - навпаки, це важливий інгредієнт в процесі компостування.

Vegware виготовляє одноразове пакування для їжі з рослин. Після використання все пакування разом з залишками їжі придатне для промислового компостування.

Компанія Vegware замінює традиційні пластикові матеріали рослинними. Наприклад, PLA - це компостований матеріал, виготовлений з рослин.

PLA замінює звичайний пластик у внутрішніх стінках паперових стаканів, використовується для прозорих частин пакування для сендвічів, також з цього матеріалу виробляють прозорі стакани для холодних напоїв, соломинки, контейнери та соусники. Кришки для напоїв та столові прибори виготовляють з CPLA - високотемпературного PLA.

Без сумніву! Ви можете бути впевнені в тому, що стаканчики, прибори та інше пакування є міцними, герметичними, стильними, і головне - екологічними.

Для друку на замовлення ми використовуємо тільки чорнила на водній або рослинній основі, якість друку є відмінною, і це ніяк не відобразиться при компостуванні пакування.

У тих випадках, коли немає доступу до компостування, використану продукцію Vegware слід утилізувати як звичайні відходи. Упаковка Vegware виготовляється з рослин з використанням низьковуглецевих, поновлюваних, перероблених або повторно використаних матеріалів, і ці екологічні переваги як і раніше зберігаються, незалежно від того, що відбувається з упаковкою після використання.

Використану упаковку Vegware не слід викидати в стандартні контейнери для сміття, в які збирають папір, пластик і метали, так як ці матеріали надходять на сортувальну установку іншого типу.

Загальні відходи відправляються на спалювання або на звалище. Якщо упаковка Vegware спалюється, виробляється енергія. Дослідження спалювання, проведені компанією NatureWorks, основного постачальника матеріалів, показують, що їх PLA виробляє більше тепла, ніж газети, деревина або харчові відходи; а також, що він не виробляє летючих газів. Дослідження показали, що на звалищах компостована упаковка інертна і не виділяє метан.

Будь ласка, не смітіть - компостована упаковка не розкладається, якщо просто викинута в навколишнє середовище і не є вирішенням проблеми забруднення морського середовища.

Багасса - це сухий волокнистий залишок після вичавлення цукрового очерету для отримання соку. Це волокно спресовується в форми при високій температурі та під тиском.

Vegware використовує багассу для виготовлення боксів для їжі з собою, тарілок і мисок.

ЧУДОВЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ВАШОЇ ЇЖІ

Асортимент продукції Vegware з багасси включає в себе асортимент посуду і боксів для їжі з собою різних форм і розмірів.

Натуральний матеріал не накопичує конденсат, а їжа всередині залишається свіжою і хрусткою.

Багасса - блискуча екологічна альтернатива полістиролу!

Виготовлена на 100% з повторно використаних матеріалів. Компостується в промислових умовах разом з харчовими відходами. Цукрова тростина є поновлюваним ресурсом.

Багасса має екологічні джерела, а компанія Vegware в свою чергу використовує побічний продукт, який в іншому випадку був би викинутий.

PLA розшифровується як полілактидна кислота. Це компостований матеріал на основі рослин. Vegware використовує PLA при виготовленні прозорих стаканів для холодних напоїв і контейнерів для їжі, а також для прозорих віконець і внутрішнього покриття паперових стаканів. Це практично і екологічно.

ПЕРЕВАГИ PLA

Зроблений з поновлюваних рослинних матеріалів. Легкий, міцний, прозорий і безпечний. Нижчі викиди вуглекислого газу при виробництві, ніж у пластмас на нафтовій основі. Як і всі продукти Vegware, PLA розкладається при промисловому компостуванні.

CPLA - кристалізований PLA для застосування при більш високій температурі.

PLA має низьку температуру плавлення, тому найкраще підходить для низькотемпературного застосування при температурі до 40 ºC. Там, де потрібна висока термостійкість, наприклад, в столових приборах або кришках для кави чи супу, використовують кристалізовану форму.

Це передбачає додавання в PLA крейди, яка виступає в якості каталізатора. В результаті виходить продукт, стійкий до нагрівання при 90 ºC.

Продукти компанії Vegware з CPLA як і раніше придатні для промислового компостування.

Біопакети є важливою ланкою при переробці відходів, адже вони компостуються разом харчовими відходами. Звичайні пластикові мішки для сміття не можуть перероблятись разом з органічними відходами. Перехід від звичайних пластикових пакетів означає переосмислення Вашого ставлення до відходів та використання одноразових пластикових виробів.

Чисті харчові відходи важкі! Використовуйте контейнери меншого розміру, максимум до 30 літрів. Замість того, щоб підіймати повні мішки, зав'яжіть сміттєвий мішок і перекиньте сміттєвий контейнер.

Наші 140 і 240 літрові сміттєві мішки служать тільки для легких відходів для використання в зовнішніх сміттєвих контейнерах на колесах.