Посуд із рослин

Все про еко матеріали
Поновлювані Вироби компанії Vegware виготовлені з рослин, не з пластику. Навіщо використовувати обмежені ресурси? Дерева, кукурудза і цукровий очерет є поновлюваними природними матеріалами.
Менше вуглецю При виготовленні матеріалів на рослинній основі виділяється менше вуглецю, ніж при виробництві більшості пластикових виробів.
Переробні Використовуємо перероблений картон, папір і багасси (перероблене волокно цукрової тростини). Vegware проводить «Екоаудит» кожного замовлення і виявляє кількість вторсировини в кожному замовленні.
Отримані за допомогою сталих методів Весь картон та папір, який використовується для виготовлення продуктів компанії Vegware, надходить тільки з перевіреного лісового господарства з надійним ланцюгом поставок за умови відновлення лісових насаджень.
Сертифікати про безпеку виробів для продукції харчування Вся продукція Vegware є сертифікованою та безпечною для продуктів харчування.
Сертифікат про компостування Продукти компанії Vegware проходять незалежну сертифікацію і підлягаюь промисловому компостуванню.
Ланцюг поставок Кожен етап виробництва повністю відслідковується. Вся продукція виробляється в умовах тотального контролю якості з перероблених матеріалів. Всебічні переваги забезпечуються мінімізацією відходів і максимізацією ефективності транспортування.
Папір та катрон Виготовлені з відновлюваних джерел з використанням вторинної сировини.
PLA та CPLA Рослинна альтернатива пластику. Вироби з PLA використовують для холодної продукції, з CPLA для гарячої.
Багасса Відновлена цукрова тростина. Міцне та практичне пакування для гарячого та холодного використання.
Пальмовий лист Опале, спресоване листя ареки. Унікальний еко стиль.
Чорнила Рослинні або на водній основі, з якісним нанесенням малюнку.
NATUREFLEX Прозора плівка, виготовлена з деревної маси. Стійка до жиру, зберігає тепло.
RCPLA Повторно використаний вискотемпературний PLA. На 89% менше вуглецю, ніж в пластику.