Vegware

Vegware є першою і єдиною компанією, яка виробляє повністю компостований одноразовий посуд та пакувальні матеріали для їжі. Весь одноразовий посуд виробляється з щорічно відновлюваних або перероблених матеріалів. Оскільки вся продукція є компостовною, вона перетворюється, в промислових умовах, на компост протягом 8-12 тижнів.
250+
компостованих продуктів

Історія

Компанія Vegware заснована 2006 року в Британїї. Екологічна продукція компанії доступна по всьому світу через офіційних представників Vegware в США, Південній Африці, країнах Європи, Австралії, Новій Зеландії, ОАЕ, а тепер і в Україні.

Клієнтами компанії можуть стати як найбільші постачальники послуг, дистриб’ютори продуктів харчування, урядові установи, служби охорони здоров’я, так і невеликі мережі закладів харчування, кав’ярні чи кафе.

Architecture
Architecture

Асортимент продукції Vegware налічує понад 250 позицій повністю екологічного компостованого посуду та пакування. Безліч інновацій Vegware, такі як кришки до стаканів для гарячих напоїв, стакани з подвійними стінками, столові прибори для використання при високих температурах, контейнери для супу та позиції лінійки «Гурме» відзначені нагородами в сфері інновацій.

Чому обирають Vegware

Всі товари одноразового використання Vegware екологічні, виготовлені повністю з відновлюваної та переробленої рослинної сировини, компостуються разом з харчовими відходами. Земля має обмежені ресурси, клімат невпинно змінюється, сміття стає все більше. Одноразовий посуд використовують впродовж такого короткого відрізку часу, тому варто замінити пластикові вироби одноразового використання рослиною екологічною альтернативою – пакуванням Vegware.
Strategic Design

Виготовлено з рослин

Кожен продукт, що виготовляє компанія Vegware зроблений з рослинної, поновлюваної сировини з низьким вмістом вуглецю або з вторинної рослинної сировини.

Якісний асортимент продукції

Компанія Vegware виготовляє тільки якісну продукцію для клієнтів, які піклуються про навколишнє середовище та власне майбутнє.

Сервіс та підтримка

Компанія завжди з клієнтами на зв’язку. Допомагає обрати потрібну продукцію, надає матеріали для рекламного просування, консультує щодо правильного поводження з відходами.